ANNE ÇOCUK YOGASI

Yoga Arts bünyesinde farklı yaş grubu seçenekleri ile yapmakta olduğumuz Ankara Anne Çocuk Yogası çalışmalarımız ile; çocuklarımız daha küçük yaştan beden farkındalığı, denge, konsantrasyon, güç ve esneklik konusunda gelişir. Sistemin zorunlu kıldığı stresli koşullarla başa çıkma potansiyelleri yükselir, kaygı ile başetme ve özgüven konusunda da gelişimini destekler.

Güncel programımız için program linkini, üyelik paketleri ile ilgili bilgi almak için ücretler linkini ziyaret etmeyi unutmayın.

0-1 Yaş Anne Bebek Yogası: (Anne İçin Doktor Onayı Gerekmektedir)

Postnatal yoga ile birleştirilmiş anne bebek yogası grup ve bireysel eğitimler olarak planlanmakta olup, annenin; doğum sonrası bedeninin toparlanmasına, doğum ile birlikte değişen hormon dengesinin yeniden düzene oturmasına, gün geçtikçe ağırlaşacak olan bebeğin taşınması sırasında yaşanan – yaşanabilecek olan omurga ve sırt ağrılarına karşı gerekli kasların desteklenerek postürün bozulmasını engellemeye ve süt üretiminin arttırılmasına destek olacaktır. Bebeğin gaz sancıları ve koliklerin şiddetinin azaltılmasına, daha huzurlu bir bebek olmasına destek olurken aynı zamanda anne ve bebeğin aralarındaki bağın güçlenmesine yardımcı olacaktır.

(Talepleriniz için lütfen ön bildirim yapınız.)

2-4 Yaş Anne Çocuk Yogası:

Ankara Yoga Arts bünyesinde grup ve bireysel eğitimler olarak planlanmakta olan 2-4 yaş anne – çocuk yogası çocuğun anneden bağımsız bir birey olduğunu farketmeye başladığı bu evrede onun beden farkındalığını geliştirirken, anne ve bebek arasındaki güven ve sevgi bağını desteklemeyi amaçlar.