ÇOCUK YOGASI

Yoga Arts bünyesinde farklı yaş grubu seçenekleri ile yapmakta olduğumuz Ankara Çocuk Yogası çalışmalarımız ile; çocuklarımız daha küçük yaştan beden farkındalığı, denge, konsantrasyon, güç ve esneklik konusunda gelişir. Sistemin zorunlu kıldığı stresli koşullarla başa çıkma potansiyelleri yükselir, kaygı ile başetme ve özgüven konusunda da gelişimini destekler.

Çocuk yogası yogaarts
ÇOCUK YOGASI NEDİR?

4-7 Yaş Çocuk Yogası:

Ankara Yoga Arts bünyesinde grup ve bireysel eğitimler olarak planlanmakta olan 4-7 yaş çocuk yogası gruplarımızda her ders çocuklarımızla beraber yeni bir öykü kuruyor ve yoga pozları ile bu öyküyü hep beraber canlandırıyoruz. Çocukların yoga yolu ile oyun oynayarak bedenlerinin limitlerini keşfettiği komut alarak değil oyunun parçası olarak uyguladığı yoga pozları ve yapacağımız o günün konusuna uygun faaliyetlerle odaklanma çalışmaları ile sekansımızı yaş grubunun ihtiyaçlarına yönelik olarak planlıyoruz.

Güncel programımız için program linkini, üyelik paketleri ile ilgili bilgi almak için ücretler linkini ziyaret etmeyi unutmayın.

8-13 Yaş Çocuk Yogası: 

Ankara Yoga Arts bünyesinde grup ve bireysel eğitimler olarak planlanmakta olan 8-13 yaş çocuk yogası gruplarımızda hep beraber bedenlerimizin limitlerini keşfediyor; sürekli ilerleyen akışlara daha esnek ve güçlü bir beden, odaklanmış bir zihin için sekanslarımızı yapıyoruz.

(Talepleriniz için lütfen ön bildirim yapınız.)

14-17 Yaş GençYogası: 

Ankara Yoga Arts bünyesinde grup ve bireysel eğitimler olarak planlanmakta olan 14-17 yaş genç yogası gruplarımızda hep beraber bedenlerimizin limitlerini keşfediyor. İlk gençlik döneminin getirisi olan hormonal sistemin düzenlenmesine. Duygu ve bedensel değişimlere adapte olabilmeye ve bu yaşa özgü streslerle (Okul, sınav..) başa çıkmaya yönelik sekanslarımızı yapıyoruz.

(Talepleriniz için lütfen ön bildirim yapınız.)