EĞİTMENLİK EĞİTİMLERİ

Yogaarts bünyesinde yer alan Uluslararası Yogaalliance Onaylı Yoga Uzmanlaşma Programı yogayı yaşamının merkezine yerleştirip hem kendi pratiklerini oluşturmak isteyen hem de farklı yaş ve özellikteki kişilere yoga ile ışık olmayan isteyen herkese açıktır. Güncel programlarımızı takip etmek için facebook ve instagram hesaplarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Yoga Uzmanlaşma Programı 200 Saat YA
200 Saat Yoga Uzmanlaşma Programı
Çocuk Uzmanlaşma Programı Eğitimi 95 Saat YA
95 Saat Çocuk Yogası Uzmanlaşma Programı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Eğitmenlik eğitimi programlarımız

Temel Yoga Uzmanlaşma Programı

Yoganın felsefesinden tarihine, yogayı şekillendiren yogik yaşam özelliklerinden bir yoga pratiğini oluşturan meditasyon, pranayama (Nefes) çalışmaları, Asanalar (Beden duruşları), Savasana (Derin gevşeme) başlıklarının tamamının derinlemesine öğrenmeye kadar geniş kapsamlı bir eğitim programına sahiptir. Eğitim içerisinde yoğun anatomi bilgisi ve aynı zamanda enerji anatomisi (Çakralar, nadiler..) bilgisi de yer almaktadır. Okuma, izleme, yazma ve pratik ödevleri ile desteklenen program sizi hem yoga konusunda derinleşmeye hem yoga öğretmeyi öğrenmeye hem de kendi yaşamınızda bir dönüşüm yaratmayı hedeflemektedir.

Çocuk Yogası Uzmanlaşma Programı

Çocuklara yogayı sevdirmek ve aynı zamanda küçük yaştan başlayarak hem beden farkındalığını geliştirmek hem de aynı zamanda farkındalıkla yaşamanın temellerini sağlam atabilmek adına faydaları ispatlanmış olan bir metodu öğretmeyi öğrenmenizi sağlar. Eğitim programı içerisinde 4 yaştan başlayarak ön ergenleri de kapsayacak şekilde farklı yaş gruplarına yönelik yoga dersleri kurgulamanın metodlarını öğrenecek, farklı yoga oyunları ve farkındalık çalışmaları deneyimleyerek gelecek kuşakların gelişimine katkıda bulunmayı keşfedeceksiniz.